Agroslužby

SHR Šimončík ponúka kompletne poľnohospodárske služby so špičkovou technikou svetových výrobcov. Od základnej orby až po žatevné práce dosušenie komodít a skladovanie.

Obrabanie pôdy

Svojím zakazníkom ponúkame spracovanie pôdy ako je orba,smykovanie, bránenie, podmietanie, valcovanie.... Samozrejmosťou je aj sejba s kvalitnými sejačkamy renomovaných značiek Horsch 6m a Amazone s prihnojovaním .

Postrekovanie

Chemické ošetrovanie sa stalo nevyhnutnou súčasťou polnohospodársta pre dosiahnutie stabilných a kvalitných úrod. S využitím postrekovača John Deere 4730 sa dosiahne presná aplikácia postreku, hnojiva a iných tekutých prípravkov pre rastlinnu výrobu. Po celej šírke 36 m poskyuje vysoký stupeň presnosti.

Žatevné práce

Žatva je je finálnou fázou a vizitkou každeho rolníka. Jozef Šimončík zabespečuje kompletné žatevné práce aj z odvozom komodit. K dispozícii služia 4 kombajny Class Lexion 670 a jeden John deere.


Copyright © 2009 SHR Jozef Šimončík, Družstevná 547, 951 04 Veľký Lapáš   |   Mobil: 0905 382 026   |   Stránku vytvoril a prevádzkuje Ing. Matúš Šrank